Veľtrh Reklama Polygraf 2015

Spoločnosť Copy Print Bratislava, s.r.o , ktorá pôsobí na trhu tlačiarenských  technológií sa zúčastnila na veľtrhu Reklama Polygraf 2015.

Veľtrh Reklama Polygraf 2015 bol prvou akciou na ktorej mala premiéru nová hárková produkčná tlačiareň z radu Ricoh Pro C7100. Okrem tlače na štruktúrované  materiály a predĺžené formáty prináša táto novinka piatu farebnú stanicu. Spolu s tradičnými CMYK farbami je teda možná parciálna tlač čírym tonerom s efektom lesku alebo revolučným bielym tonerom, ktorý už po jednom prejazde dosahuje výrazné lepšiu belosť, ako sa dosahuje napríklad pri ofsete. Pomyslenou čerešničkou na torte je výmena číreho toneru za biely toner, ktorú zvládne klasicky operátor za necelých 10 minút. Otestovať a vyskúšať si samotnú 7100  mohli zákazníci priamo na veľtrhu.
Našej spoločnosti sa podarilo umiestniť túto krásku u spokojného slovenského zákazníka G&H,s.r.o. . Je to momentálne jediná 7100- ka predaná na slovenskom trhu.

Ricoh pripravil pre svojich zákazníkov ďalšiu novinku  RICOH ProTM C9100. Táto nová kráska ponúka tlač až 130 strán A4/min. pri mesačnom zaťažení až 1 milión hárkov, jedinečnú duplexnú jednotku , ktorá dokáže otáčať materiál až do formátu 330 x 700 mm , podporu gramáže 40 g/m2 .  

Máme sa na čo tešiť.