Tlačiarne

HP LaserJet Enterprise 500 color M551xh


Tlačiareň HP Color LaserJet Enterprise 500 color M551xh: ako základná tlačiareň s automatickou obojstrannou tlačou; Vysokorýchlostný hostiteľský port USB 2.0 pre samostatnú tlač cez USB; oblasť na integráciu hardvéru; Vstupný zásobník 3 na 1 x 500 ťažkých médií; bezpečný vysokovýkonný pevný disk HP (250 GB)

HP LaserJet Pro color M351


Kvalitné, spoľahlivá a finančne dostupná laserová tlačiareň HP s farebnou tlačou, ktorý si nájdem svoje uplatnenie v domácnostiach i menších kanceláriách. Tlačiareň je v malom prevedení, ktoré na stole nezaberie príliš miesta a tisknute dokumenty sú na skvelej kvalitatívnej úrovni aj cez ekonomickú prevádzku. Konkrétne dosahuje tlačové rozlíšenie 600 x 600 DPI a tlačí rýchlosťou až 18 strán za minútu. Tlačiareň má vstupný podávač na 250 listov A4 a viacúčelový podávač pre ďalších až 50 listov. Pre tlačové spracovanie je vybavená procesorom na vysokej frekvencii 600 MHz a pamäťou o veľkosti 128 MB, ktorú možno voliteľne rozšíriť na 384 MB. Tlačiareň komunikuje s počítačom pomocou rozhrania USB 2.0.

HP Officejet Pro X451


Zvýšte efektivitu pracovných skupín s touto vysoko produktívne, bezdrôtovú tlačiarňou budúcej generácie . Tlačte výtlačky v profesionálnej kvalite farieb až dvojnásobnou rýchlosťou as polovičnými nákladmi v porovnaní s laserovými tlačiarňami vďaka technológii HP PageWide. Ideálny pre malé až stredne veľké podnikové pracovné skupiny, ktoré potrebujú veľmi rýchle výtlačky v profesionálnej kvalite s nízkymi nákladmi na stránku, flexibilitu bezdrôtového a mobilného pripojenia a webové nástroje pre správu tlačiarne.

HP LaserJet Pro color M451


Kvalitné, rýchle a automatickou obojstrannou tlačou atraktívne zariadenie so sieťovým prístupom cez štruktúrovanú kabeláž. Zariadenie je vystavané na farebnej laserovej tlačiarni HP s automatickým duplexnom tlačou, ktorý nájde svoje uplatnenie v domácnostiach i menších kanceláriách. Tlačiareň je v malom prevedení, ktoré na stole nezaberie príliš miesta a tisknute dokumenty sú na skvelej kvalitatívnej úrovni aj cez ekonomickú prevádzku, vďaka oddeleným tonerovým kazetám a automatickej obojstrannej tlači.

HP Officejet Pro X551


Zvýšte efektivitu pracovných skupín s touto vysoko produktívne, bezdrôtovú tlačiarňou budúcej generácie . Tlačte výtlačky v profesionálnej kvalite farieb až dvojnásobnou rýchlosťou as polovičnými nákladmi v porovnaní s laserovými tlačiarňami vďaka technológii HP PageWide. Ideálny pre malé až stredne veľké podnikové pracovné skupiny, ktoré potrebujú veľmi rýchle výtlačky v profesionálnej kvalite s nízkymi nákladmi na stránku, flexibilitu bezdrôtového a mobilného pripojenia, prístup cez dotykovú obrazovku a webové nástroje pre správu tlačiarne.

HP LaserJet Pro M401


Pružne rýchle tlačové zariadenia značky HP rozvinuté automatickou obojstrannou tlačou a sieťovým prístupom cez štruktúrovanú kabeláž. Zariadenie je vystavané na laserovej tlačiarni, ktorý si nájde svoje uplatnenie v domácnostiach i menších kanceláriách. Tlačiareň je v malom prevedení, ktoré na stole nezaberie príliš miesta a tisknute dokumenty sú na skvelej kvalitatívnej úrovni. Pre jednoduché ovládanie a využívanie všetkých funkcií je na hornej strane tlačiarne veľký dotykový displej. Tlačiareň môžete využiť do tlačového objemu až 50 000 strán za mesiac, Takže znesie aj vysoké zaťaženie.

HP LaserJet Enterprise P3015


Veľmi výkonná laserová tlačiareň určená pre masívne tlač s maximálnou výťažnosť tlače až 100 000 strán v maxime za jeden mesiac. Je to teda ideálny kandidát do akéhokoľvek firemného prostredia, kde tlačiareň chrlí jeden papier za druhým. Štandardne poslúžia dva zásobníky papiera, jeden viacúčelový na 100 listov a druhý na 500 listov, ale možné je rozširovanie o ďalšie dva na 2 x 500 listov! Samozrejmosťou je automatická obojstranná tlač.

HP LaserJet ProMFP M425


Toto sieťové multifunkčné zariadenie zvyšuje produktivitu. Zdieľajte zdroje pomocou bezdrôtovej siete a tlačte prakticky z ľubovoľného miesta s technológiou HP ePrint. Zlepšite pracovný postup pomocou prístupu k podnikovým aplikáciám. Šetrite čas s automatickým obojstranným skenovaním a kopírovaním.

HP PageWide Pro 452dw


Technológia HP PageWide Pro poskytuje nízke celkové náklady na vlastníctvo a fenomenálne rýchlosti vo svojej triede. S tlačiarňou HP PageWide Pro 452dw získate farby profesionálnej kvality ako aj bezpečnostné funkcie a energetickú účinnosť. Môžete tlačiť viac strán a vymieňať kazety menej často vďaka originálnym kazetám HP PageWide s vysokou výťažnosťou.