Spolupráca so spoločnosťou Ricoh

Spoločnosť COPY PRINT BRATISLVA, s.r.o. od začiatku roku 2015 začala spoluprácu so spoločnosťou Ricoh .

 Spoločnosť Spoločnosť COPY PRINT BRATISLVA, s.r.o. rozšíri svoje produktové portfólio o nové farebné digitálne zariadenie „Ricoh“. Je to prvý krok vo vzájomnej obchodnej a technologickej spolupráci, ktorý bude v budúcnosti nasledovať postupným rozširovaním portfólia.

RICOH - značka moderných rozmerov obchodnej komunikácie a správy dokumentov, značka priekopníka na ceste k designu dvadsiateho prvého storočia, značka dôrazu na ekológiu, a to ako pri výrobe, tak pri prevádzke produktov.

Japonská firma RICOH bola založená v roku 1936. Z firmy, ktorá sa na začiatku zaoberala výrobou a predajom jemného papiera, sa stal popredný výrobca kancelárskej, komunikačnej a fotografickej techniky.

Firma RICOH ako prvá na svete prezentovala funkčný faxový prístroj. V neskorších rokoch sa RICOH stal hlavným propagátorom viacúčelových (multifunkčných) kancelárskych strojov, ktoré ponúkajú užívateľovi najmä úsporu miesta, nákladov a jednoduchšiu obsluhu. Vo vývoji nových digitálnych technológií v oblasti kancelárskej techniky určuje RICOH smer a nastavuje mieru kvality pre ostatných výrobcov. Aj mnohé ďalšie značky vstupujú na trh s produktmi, ktoré vývojovo pochádzajú od firmy RICOH.

V súčasnej dobe má firma pobočky, alebo výrobné závody vo viac ako 150 krajinách sveta. Všetka produkcia RICOH sa vyznačuje vysokou technickou a ekologickou kvalitou, čo dokladajú mnohé ocenenia jednotlivých produktov, alebo celých blokov sortimentu. Hlavne vďaka tejto kvalite, ktorú dokladujú aj certifikáty ISO 9001 a ISO 14001, sa firma RICOH presadila na všetkých významných svetových trhoch.