RICOH

RICOH - značka moderných rozmerov obchodnej komunikácie a správy dokumentov, značka priekopníka na ceste k designu dvadsiateho prvého storočia, značka dôrazu na ekológiu, a to ako pri výrobe, tak pri prevádzke produktov.

Japonská firma RICOH bola založená v roku 1936. Z firmy, ktorá sa na začiatku zaoberala výrobou a predajom jemného papiera, sa stal popredný výrobca kancelárske, komunikačné a fotografickej techniky.

Firma RICOH ako prvá na svete prezentovala funkčný faxový prístroj. V neskorších rokoch sa RICOH stal hlavným propagátorom viacúčelových (multifunkčných) kancelárskych strojov, ktoré ponúkajú užívateľovi najmä úsporu miesta, nákladov a jednoduchšiu obsluhu. Vo vývoji nových digitálnych technológií v oblasti kancelárskej techniky určuje RICOH smer a nastavuje mieru kvality pre ostatných výrobcov. Aj mnohé ďalšie značky vstupujú na trh s produktmi, ktoré vývojovo pochádzajú od firmy RICOH.

V súčasnej dobe má firma pobočky, alebo výrobné závody vo viac ako 150 krajinách sveta. Všetka produkcia RICOH sa vyznačuje vysokou technickou a ekologickou kvalitou, čo dokladajú mnohé ocenenia jednotlivých produktov, alebo celých blokov sortimentu. Hlavne vďaka tejto kvalite, ktorú dokladujú aj certifikáty ISO 9001 a ISO 14001, sa firma RICOH presadila na všetkých významných svetových trhoch.


Pro C5100


Tlačiarne Ricoh Pre C5100S / C5110S nesúci označenie CHARIS umožňuje vďaka unikátnej technológii prenosu tonera spolu so špeciálnou možnosťou nastavenia, potláčať špeciálne grafické médiá v doposiaľ nedosiahnuteľnej kvalite.

RICOH Pro C7100X


Zvoľte akúkoľvek farbu médiá, vrátane extrémne metalických povrchov s imitáciou kovu, a vytvárajte originálne výstupy s naozaj bielymi textami alebo plnofarebnú grafikou. Všetko bude precízne vykreslené do najmenších detailov, vrátane jemných poltónov.

Ricoh Ri 100


Tlačiareň pre priamu tlač na textil