Produkčné zariadenia

HP DesignJet T795


Vysoko kvalitná a rýchla farebná tlačiareň pre profesionálov CAD, architektov, návrhárov interiérov, inžinierov a projektantov v stavebných spoločnostiach, ktorí pracujú v malých a domácich kanceláriách a potrebujú sériový veľkoformátovú tlač klasického formátu až A0 . Prostredníctvom ručného podávača však zvládne až rozmer 1118 x 1 676 mm, teda viac než A0 . Špeciálne navrhnuté atramenty HP ponúknu rozlíšenie 2400 dpi a technológia termálneho atramentovej tlače spoločne poskytujú konzistentné, profesionálne výsledky s vysokou kvalitou grafiky.

HP DesignJet T520


Rozvíjajte svoj podnik: investujte do praktickej veľkoformátovej tlačiarne, ktorá je rýchla, spoľahlivá, presná a jednoducho sa používa. Všestranná tlačiareň HP Designjet T520 ePrinter s pripojením na web umožňuje pracovať a tlačiť takmer z ľubovoľného miesta.

HP DesignJet T830 MFP


Kompaktná multifunkcia HP DesignJet T830 je jednou z najmenších, aké kedy na trhu boli. Náklady na tlač sa s ňou výrazne znížili, je rýchla a mobilná. Tlačiareň disponuje Wi-Fi direct pripojením, pomocou ktorého sa môžete pripájať bez pomoci ďalších aplikácií alebo siete. Tlačiarne je možné dodať so špeciálnym ochranným obalom, ktorý je vhodný priamo na stavby, prípadne do ďalších náročných podmienok.

HP DesignJet T730


HP DesignJet T730 Printer pomáha odstrániť najväčšie problémy spojené s tlačou, a umožňuje tak používateľom lacno tlačiť podklady na stretnutia, označovať zmeny v reálnom čase a deliť sa o dokumenty s kľúčovými spolupracovníkmi. HP DesignJet T730 poskytuje pracovníkom v AEC odboroch vysokú kvalitu, jednoduchosť používania a mobilitu.

HP DesignJet Z2600 Post Script Printer


Tlačiareň HP DesignJet Z2600 Post Script Printer je primárne určená pre copy shopy, retailové reťazce, menších poskytovateľov tlače, GIS. Zariadenie ocenia najmä tí, ktorí potrebujú najvyššiu kvalitu tlače. Tlačiareň Vám poskytne intuitívne ovládanie pomocou prehľadného farebného dotykového displeja.

HP DesignJet Z5600 Post Script Printer


Tlačiareň HP DesignJet Z2600 Post Script Printer je primárne určená pre copy shopy, retailové reťazce, menších poskytovateľov tlače, GIS. Tlačiareň ocenia najmä tí, ktorí potrebujú najvyššiu kvalitu tlače a zároveň jednoduchosť v ovládaní. Jednoduché one-click príkazy a inteligentné prepínanie rolí výrazne šetrí čas prípravy pred tlačou.

HP PageWide XL 3600


Najrýchlejší veľko formáť s 50% úsporami z celkových produkčných nákladov.