Kancelárske zariadenia

HP Color LaserJet Enterprise CP4025


Moderné tlačiareň, ktorá bude so svojou laserovou technológiou dostačujúce v ktorejkoľvek menšie alebo strednej kancelárii . Vysoká kvalita prevedenia vnútorného ústrojenstva sa prejavuje na skvelé rýchlosti. Hneď 35 stránok za minútu v čiernobielom a dokonca aj vo farebnom prevedení vás rozhodne ohromí. Už sa nikdy nestane, že budete dlho čakať na svoje dôležité dokumenty vo fyzickej podobe.

HP Color LaserJet Enterprise M651


Vysoko výkonná farebná laserová tlačiareň HP s rýchlosťou tlače až 42 str./Min., Takže je ideálnym kandidátom do veľmi vyťaženého tlačového prostredia, kde tlačiareň chrlí jeden papier za druhým. Svojimi parametrami je vhodná pre intenzívne nasadenie vo väčších podnikoch alebo väčších kancelárskych oddeleniach. Sieťovým prístupom obslúži veľkú skupinu náročných užívateľov . Primerané rozmery konštrukcia zabezpečujú, že nebude problém pre ňu v kancelárii nájsť vhodné miesto.

HP Color LaserJet Enterprise M750


Primerané rozmery konštrukcie zaisťujú, že nebude problém pre ňu v kancelárii nájsť vhodné miesto. Tlačte v profesionálnych farbách na širokú škálu veľkostí papiera - od pohľadnice až po formát SRA3. Spoľahnite sa na ostrý kontrast a živé farby. S funkciami HP EasyColor a HP ImageREt získate vysoko kvalitnú grafiku v texte, obrázky a grafické prvky. Ak tlačiareň obdrží celej sady tlačových úloh, s 1GB pamäťou si postupne poradí so všetkým.

HP LaserJet Enterprise M603xh


Kvalitná laserová tlačiareň určená pre masívne kancelársku tlač, kde poslúži sieťovým prístupom pre viacerých užívateľov s ručnou obojstrannou tlačou ušetríte peniaze za papier. Tlačiareň ponúka maximálnu výťažnosť tlače až 175 000 strán za mesiac . Je to teda ideálny kandidát do akéhokoľvek vyťaženého tlačového prostredia, kde tlačiareň chrlí jeden papier za druhým . Štandardne poslúžia dva zásobníky papiera, jeden viacúčelový pre 100 listov a druhý na 500 listov, ale možné je rozširovanie o ďalšie štyri zásobníky až do celkových 3600 vstupných strán.

HP LaserJet Enterprise M712


Kvalitná laserová tlačiareň určená pre masívne kancelársku tlač, kde poslúži sieťovým prístupom pre viac užívateľov , As automatickým obojstrannou tlačou ušetríte peniaze za papier. Zariadenie ponúka maximálnu výťažnosť tlače až 100 000 strán za mesiac . Je to teda ideálny kandidát do akéhokoľvek vyťaženého prostredia, kde tlačiareň chrlí jeden papier za druhým. Štandardne poslúži dokonca tri zásobníky papiera , Jeden viacúčelový na 100 listov a ďalšie dva po 250 listoch.

HP LaserJet Enterprise M806


Táto tlačiareň A3 HP LaserJet zvláda veľké tlačové úlohy rýchlo, s mimoriadne veľkou vstupnou kapacitou a všestrannými možnosťami manipulácie s papierom. Jednoduchá tlač z mobilných zariadení s priamou bezdrôtovou tlačou1 a technológiou tlače dotykom (touch-to-print)2. Jednoduchá možnosť modernizácie ochráni vaše investície.

HP LaserJet Enterprise M602


Zdieľajte túto prémiovú tlačiareň HP LaserJet s pracovnými skupinami pre zníženie nákladov a zvýšenie produktivity. Poradí si s každodennými potrebami tlače, ovplyvní tlačové návyky a riadi prístup k tlačiarni s vlastnou politikou tlače a zabezpečenou tlačou.

HP LaserJet Enterprise M601


Spoľahnite sa na túto tlačiareň HP LaserJet pre spracovanie veľkoobjemovej tlače s legendárnou spoľahlivosťou. Môžete ľahko nastaviť a aplikovať zásady tlače pre úsporu energie a zdrojov. Chráňte citlivé údaje a vašu sieť pomocou rozšírených bezpečnostných funkcií.

Tlačiareň HP Color LaserJet Enterprise M855


Zariadenie HP Color LaserJet M855 poskytuje celej vašej organizácii prístup k rýchlej a zjednodušenej farebnej tlači s profesionálnym dokončovaním. Chráňte svoju investíciu – podľa toho, ako sa vyvíjajú potreby vášho podnikania môžete zariadenie jednoducho inovovať a dopĺňať o možnosti.

Multifunkčná tlačiareň HP Officejet Pro X476


Zvýšte efektivitu pracovnej skupiny s touto vysoko produktívnou, bezdrôtovou multifunkčnou tlačiarňou nasledujúcej generácie. Tlač farebných dokumentov profesionálnej kvality až dvojnásobnou rýchlosťou1 pri polovičných nákladoch na stránku v porovnaní s farebnými laserovými tlačiarňami2 pomocou technológie HP PageWide.

Zariadenie HP Color LaserJet Pro MFP M476


Toto zariadenie HP Color LaserJet Pro MFP pripája celú kanceláriu k tlači živých farieb. Zvýšenie vašej produktivity s rýchlym, všestranným skenovaním, pomocou ktorého môžete odosielať dokumenty priamo do e-mailu, sieťových priečinkov a úložiska Cloud.

Farebná MFP HP LaserJet Pro M570


Dokončujte projekty rýchlejšie, produkujte pôsobivé farby a rýchlo uskutočnite nastavenia a pripojenie. Tlačte zo svojho smarfónu alebo tabletu so službou HP ePrint. Jednoduché šetrenie zdrojov a recyklovanie použitých kaziet.

Multifunkčná farebná tlačiareň HP Officejet Enterprise X585


Revolúcia tlače pre váš podnik. Tlačiarne HP Officejet MFP poskytujú farebné výtlačky až pri dvojnásobnej rýchlosti a polovičných nákladoch na stranu oproti farebným laserovým tlačiarňam – plus kopírovanie, skenovanie a faxovanie. Navrhnuté pre rýchly pracovný tok – a vytvorené na to, aby vydržali.

Farebná multifunkčná tlačiareň HP LaserJet Enterprise M575


Zrýchlenie procesov a konverzia dokumentov na dynamické digitálne súbory pomocou multifunkčnej stolovej tlačiarne s výnimočným farebným výstupom. Všestranné nástroje na skenovanie, spracovanie, smerovanie a obnovu na podporu produktivity. Zjednodušenie správy a posilnenie zabezpečenia.

Multifunkčná tlačiareň HP Officejet Pro X576


Zvýšte efektivitu pracovnej skupiny s touto vysoko produktívnou, bezdrôtovou multifunkčnou tlačiarňou nasledujúcej generácie. Tlač farebných dokumentov profesionálnej kvality až dvojnásobnou rýchlosťou pri polovičných nákladoch na stránku v porovnaní s farebnými laserovými tlačiarňami pomocou technológie HP PageWide.

HP LaserJet ProMFP M425


Toto sieťové multifunkčné zariadenie zvyšuje produktivitu. Zdieľajte zdroje pomocou bezdrôtovej siete a tlačte prakticky z ľubovoľného miesta s technológiou HP ePrint. Zlepšite pracovný postup pomocou prístupu k podnikovým aplikáciám. Šetrite čas s automatickým obojstranným skenovaním a kopírovaním.

Multifunkčná tlačiareň HP LaserJet Pro M521


Dokončujte úlohy rýchlejšie, vytvárajte dokumenty vysokej kvality a zjednodušte si skenovanie a zdieľanie. Rýchlo nastavte a pripojte sa. Odosielajte rýchle príkazy z intuitívneho farebného dotykového displeja. Jednoduché šetrenie zdrojov a recyklovanie použitých kaziet.

Multifunkčné zariadenie HP LaserJet Enterprise M525


Zrýchlenie procesov a konverzia dokumentov na dynamické digitálne súbory pomocou pokročilých nástrojov na riešenie pracovných úloh v stolovom multifunkčnom zariadení MFP. Všestranné skenovanie, spracovanie, smerovanie a nástroje na vyhľadávanie pomáhajú zlepšiť produktivitu. Zjednodušenie riadenia a zvýšenie zabezpečenia.

Multifunkčná tlačiareň HP Color LaserJet Enterprise M680


Pustite sa do veľkoobjemových úloh s vysoko výkonným farebným zariadením MFP. Tlačte a kopírujte plus skenujte a faxujte. Vylepšené funkcie skenovania a 20 cm (8-palcový) farebný dotykový displej, hladký pracovný tok. Možnosti mobilnej tlače vám pomáhajú zostať produktívni na cestách.

Farebné multifunkčné zariadenie HP LaserJet Enterprise M775


Umožnite veľkoobjemovú profesionálnu farebnú tlač na široký výber veľkostí papiera až do formátu A3 s kapacitou až do 4 350 listov. Prezerajte a upravujte úlohy skenovania. Spravujte tlačové politiky centrálne. Zabezpečte citlivé obchodné informácie.

Multifunkčná tlačiareň HP Color LaserJet Enterprise flow M880


Táto špičková podniková multifunkčná tlačiareň pomáha modernizovať tok práce a zrýchľovať úlohy súvisiace s dokumentmi prostredníctvom pokročilých možností dokončovania a zdieľania súborov. Dajte používateľom jednoduchý, priamy prístup k tejto multifunkčnej tlačiarni prostredníctvom možností mobilnej tlače a tlače dotykom (touch-to-print)

HP LaserJet Enterprise M725


Umožňuje tlač veľkých množstiev na široké spektrum veľkostí papiera – až A3 – vďaka maximálnej vstupnej kapacite 4600 listov.Náhľad a úprava skenovania; centrálna správa tlačových politík; ochrana citlivých obchodných informácií.

Multifunkčná tlačiareň HP LaserJet Enterprise flow M830


Zvýšte produktivitu vďaka flexibilným možnostiam odosielania, všestranným nástrojom na manipuláciu s papierom, obojstrannému skenovaniu a profesionálnym možnostiam úprav výstupu – na veľkosti papiera až A3. Jednoduchá tlač na cestách s bezdrôtovou priamou tlačou a technológiou tlače na dotyk.

HP LaserJet Enterprise M4555


Profesionálna čiernobiela laserová multifunkcia HP s rýchlosťou tlače až 52 str./min. , Takže sa skvele hodia pre zvýšenie produktivity práce vo vašom podniku. Svojimi parametrami je vhodná pre intenzívne nasadenie vo veľkých firmách alebo náročných kancelárskych oddeleniach. Rýdze pripravenosť na veľký objem tlače znamená až 250 000 strán za mesiac . Základné podávač papiera má vynikajúcu kapacitu 500 listov . Nechýba ani viacúčelový zásobník na 100 listov.

HP Color LaserJet Pro M177


Toto cenovo dostupné multifunkčné zariadenie HP LaserJet Pro sa ľahko inštaluje a poskytuje ostré, čisté dokumenty. Ideálne pre podniky, ktoré chcú zvýšiť svoju produktivitu a tlačiť si marketingové materiály v profesionálnej kvalite bez opustenia kancelárie. Toto multifunkčné zariadenie HP LaserJet Pro Color tlačí, kopíruje a skenuje v žiarivých farbách a odosiela faxy.

HP PageWide Pro 477dw


Technológia HP PageWide Pro poskytuje nízke celkové náklady na vlastníctvo a fenomenálne rýchlosti vo svojej triede - až 55 farebných aj čiernobielych A4 strán za minútu. S multifunkčnou tlačiarňou HP PageWide Pro 477dw získate farby profesionálnej kvality ako aj bezpečnostné funkcie a energetickú účinnosť.