Farebné

HP LaserJet Enterprise 500 color M551xh


Tlačiareň HP Color LaserJet Enterprise 500 color M551xh: ako základná tlačiareň s automatickou obojstrannou tlačou; Vysokorýchlostný hostiteľský port USB 2.0 pre samostatnú tlač cez USB; oblasť na integráciu hardvéru; Vstupný zásobník 3 na 1 x 500 ťažkých médií; bezpečný vysokovýkonný pevný disk HP (250 GB)

HP LaserJet Pro color M351


Kvalitné, spoľahlivá a finančne dostupná laserová tlačiareň HP s farebnou tlačou, ktorý si nájdem svoje uplatnenie v domácnostiach i menších kanceláriách. Tlačiareň je v malom prevedení, ktoré na stole nezaberie príliš miesta a tisknute dokumenty sú na skvelej kvalitatívnej úrovni aj cez ekonomickú prevádzku. Konkrétne dosahuje tlačové rozlíšenie 600 x 600 DPI a tlačí rýchlosťou až 18 strán za minútu. Tlačiareň má vstupný podávač na 250 listov A4 a viacúčelový podávač pre ďalších až 50 listov. Pre tlačové spracovanie je vybavená procesorom na vysokej frekvencii 600 MHz a pamäťou o veľkosti 128 MB, ktorú možno voliteľne rozšíriť na 384 MB. Tlačiareň komunikuje s počítačom pomocou rozhrania USB 2.0.

HP Officejet Pro X451


Zvýšte efektivitu pracovných skupín s touto vysoko produktívne, bezdrôtovú tlačiarňou budúcej generácie . Tlačte výtlačky v profesionálnej kvalite farieb až dvojnásobnou rýchlosťou as polovičnými nákladmi v porovnaní s laserovými tlačiarňami vďaka technológii HP PageWide. Ideálny pre malé až stredne veľké podnikové pracovné skupiny, ktoré potrebujú veľmi rýchle výtlačky v profesionálnej kvalite s nízkymi nákladmi na stránku, flexibilitu bezdrôtového a mobilného pripojenia a webové nástroje pre správu tlačiarne.

HP LaserJet Pro color M451


Kvalitné, rýchle a automatickou obojstrannou tlačou atraktívne zariadenie so sieťovým prístupom cez štruktúrovanú kabeláž. Zariadenie je vystavané na farebnej laserovej tlačiarni HP s automatickým duplexnom tlačou, ktorý nájde svoje uplatnenie v domácnostiach i menších kanceláriách. Tlačiareň je v malom prevedení, ktoré na stole nezaberie príliš miesta a tisknute dokumenty sú na skvelej kvalitatívnej úrovni aj cez ekonomickú prevádzku, vďaka oddeleným tonerovým kazetám a automatickej obojstrannej tlači.

HP Officejet Pro X551


Zvýšte efektivitu pracovných skupín s touto vysoko produktívne, bezdrôtovú tlačiarňou budúcej generácie . Tlačte výtlačky v profesionálnej kvalite farieb až dvojnásobnou rýchlosťou as polovičnými nákladmi v porovnaní s laserovými tlačiarňami vďaka technológii HP PageWide. Ideálny pre malé až stredne veľké podnikové pracovné skupiny, ktoré potrebujú veľmi rýchle výtlačky v profesionálnej kvalite s nízkymi nákladmi na stránku, flexibilitu bezdrôtového a mobilného pripojenia, prístup cez dotykovú obrazovku a webové nástroje pre správu tlačiarne.

HP PageWide Pro 452dw


Technológia HP PageWide Pro poskytuje nízke celkové náklady na vlastníctvo a fenomenálne rýchlosti vo svojej triede. S tlačiarňou HP PageWide Pro 452dw získate farby profesionálnej kvality ako aj bezpečnostné funkcie a energetickú účinnosť. Môžete tlačiť viac strán a vymieňať kazety menej často vďaka originálnym kazetám HP PageWide s vysokou výťažnosťou.